U.S. UNIWERSUM, ul. Kasprzaka 24, Warszawa 22 632 44 85

O Firmie

„Spółdzielnie budują lepszy świat”

głosi hasło ruchu spółdzielczego na świecie. My również pragniemy budować lepszy świat. Nie tylko przez hasła ale także przez konkretne czyny pozwalające zmienić sposób myślenia większości. Powstaliśmy, aby w tych trudnych czasach tuż po wojnie dać ludziom dach nad głową, wyżywienie ochronić dobra narodowe. Z tą myślą przewodnią nasi założyciele w 1946 roku zaczęli kształtować świat wokół siebie. Staramy się im dorównać i dumnie kontynuujemy ich dzieło.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy ludźmi, których łączą wspólne wartości. Już od początku istnienia „Uniwersum” propagujemy w swoim otoczeniu zarówno bliższym jak i dalszym uczciwość, koleżaństwo, szacunek dla drugiego człowieka, solidną pracę. Już od pierwszych lat naszym fundamentem był kapitał ludzki.

O firmie Uniwersum O firmie Uniwersum O firmie Uniwersum O firmie Uniwersum O firmie Uniwersum

Usługowa Spółdzielnia „UNIWERSUM”

Jesteśmy firmą, która w głównej mierze kładzie nacisk na jakość. Każdy nasz klient ma odpowiednio dopasowane usługi do swoich potrzeb.

Nie jesteśmy korporacją nasi kontrahenci mają bezpośredni kontakt z każdym działem naszej firmy, który odpowiada za poszczególne usługi na ich obiekcie. Nie dzwonią na infolinię, ich problem jest rozwiązywany od razu.

Zadowolony pracownik to pracownik, który dobrze wykonuje swoje obowiązki dla nas najważniejsi są ludzie, dlatego przykładamy bardzo dużą wagę do tego aby nasi pracownicy czuli się potrzebni.

Od samego początku jesteśmy polską marką, współpracujemy z polskimi dostawcami, wspieramy lokalne społeczeństwo.

logo Uniwersum in gray Misja firmy

Doświadczenie

Działamy na rynku od 1946 roku co daje 72 lat doświadczenia. Jest to nie wątpliwie przewaga konkurencyjna. Rynek usług zmienił się, a my wraz z nim. Poprzez jakość naszej działalności i oferowanych usług zdobyliśmy zaufanie oraz przychylność naszych klientów.

Solidna praca

Solidna praca nasza i naszych pracowników gwarantuje profesjonalizm świadczonych usług. Skutkuje rozwojem naszej działalności. Kapitał ludzki to najcenniejszy fundament w firmie. Dbamy o zadowolenie pracowników oraz ich godne funkcjonowanie w społeczeństwie.

Uczciwość

Od wielu już lat propagujemy poprzez nasza działalność wartości takie jak uczciwość, koleżeństwo, szacunek, rodzina. Staramy się przez nasza postawę dawać dobry przykład i pokazywać tym samym, że nowoczesny biznes może być etyczny.

Polska Marka

Wszystko zaczęło się po wojnie. Tak powstała jedna z pierwszych tego typu spółdzielnia pracy. Od samego cały kapitał firmy był polski. i nic się nie zmieniło w tej materii. Jako polska marka przeżyliśmy wiele kryzysów na naszym rodzimym rynku. Współpracujemy z polskimi dostawcami wspierając tym samym nasza krajowa gospodarkę.

Odpowiedzialne Uniwersum

Naszą misją jest to, że staramy się pokazać naszym pracownikom, że człowiek niepełnosprawny nie jest w niczym gorszy od człowieka pełnosprawnego. Bycie osobą niepełnosprawną nie jest niczym złym, a my jako pracodawca bierzemy na siebie odpowiedzialność związaną z zatrudnieniem takiej osoby i przede wszystkim nie boimy się takiej odpowiedzialności.

Dokąd zmierzamy?

Chcemy aby świat, w którym się obracamy zmienił nastawienie do pojęcia „człowiek niepełnosprawny”. Pragniemy wyrzucić z naszego słownika słowo „wykluczenie społeczne”. Zdajemy sobie sprawę, że są to ciężkie tematy w dobie nietolerancji. Jednakże tak jak nasi założyciele zapoczątkowali i dali nam przykład jak przecierać szlaki chcemy małymi krokami dążyć do osiągnięcia założonych celów na lata 2016- 2018. W następujących latach mamy następujące cele:

  • Otwarcie punktu rehabilitacyjnego
  • Otwarcie punktu poczty polskiej
  • Spisanie zbioru dobrych praktyk
  • Podjęcie współpracy z fundacją wspierającą działania przeciw wykluczeniu społecznemu
  • Rozprzestrzenienie wartości, które są nam bliskie: uczciwość, szacunek, koleżeństwo, odpowiedzialność, solidna praca,
  • Walka ze stereotypami, że niepełnosprawność w niczym nie przeszkadza.

logo Uniwersum in white Kontakt w skrócie

Usługowa Spółdzielnia "UNIWERSUM" to firma, która od 1946 r. świadczy na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego usługi z zakresu ochrony fizycznej i technicznej.

Usługowa Spółdzielnia "UNIWERSUM"
ul. Kasprzaka 24,
01-211 Warszawa

tel.: +48 22 632 44 85
biuro@uniwersum.pl

Praca w Uniwersum. Poszukujemy

Agentów ochrony wpisanych na listę kwalifikowanych pracowników ochrony z terenów Warszawy i okolicznych powiatów.

Pracowników ochrony z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osób zainteresowanych pracą w firmie sprzątającej. Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerami telefonów:

Centrum monitoringu: +48 22 631 22 53
Oddział Ochrony Mienia: +48 22 632 44 85
Oddział Parkingów: +48 22 632 44 85 wew. 621
Kadry: +48 22 632 44 85 wew. 615

biuro@uniwersum.pl lub użyj formularza kontaktowego.

Employment in Uniwersum. We are looking for

Security officers with licenses from the area of Warsaw and local poviats.

Security staff with disability degree certificates.

All the information available at:

Property Security Department:
+48 22 632 44 85

Parking Department:
+48 22 632 44 85 extension number: 621

Centrum monitoringu: +48 22 631 22 53
Oddział Ochrony Mienia: +48 22 632 44 85
Oddział Parkingów: +48 22 632 44 85 wew. 621
Kadry: +48 22 632 44 85 wew. 615

biuro@uniwersum.pl lub użyj formularza kontaktowego.