Praca w Uniwersum

stretta di mano per lavorare in un ufficio

Poszukujemy:

  • Agentów ochrony wpisanych na listę kwalifikowanych pracowników ochrony z terenów Warszawy i okolicznych powiatów.
  • Pracowników ochrony z orzeczeniem o niepełnosprawności.
  • Osób zainteresowanych pracą w firmie sprzątającej. Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Dołącz do naszego zespołu:

Przedstawiciela Handlowego

Miejsce pracy: Warszawa, Radom i okolice

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie klientów,
  • Utrzymanie kontaktu z istniejącymi klientami i aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Odbywanie wizyt handlowych na miejscu i w terenie,
  • Przygotowywanie i monitorowanie ofert sprzedaży,
  • Negocjowanie warunków handlowych z klientami,
  • Systematyczne planowanie i raportowanie swojej pracy,
  • Realizowanie celów wyznaczanych przez firmę.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w branży ochrony i mienia min. 2 lata,
  • aktywne prawo jazdy kat. B,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, rzetelność, dyspozycyjność,
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne warunki prowizyjne,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mail: biuro@uniwersum.pl

Poszukujemy również pracownika do działu zamówień publicznych.

Miejsce pracy: Warszawa, Wola.

Wymagania:

  • znajomość prawa z zakresu przetargów i zamówień publicznych,
  • minimum 3 letnie doświadczenie w branży ochrony osób i mienia,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

Konsorcjum Uniwersum zatrudni osoby do montażu i instalacji systemów alarmowych i telewizji dozorowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mail: piotr.tymko@uniwersum.pl

tel.kontaktowy 600 930 312

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerami telefonów:

  • (22) 632-44-85 wew. 611 – Oddział Ochrony Mienia
  • (22) 632-44-85 wew. 619 – Oddział Parkingów
[contact-form-7 id=”3465″]
USUniwersum on Twitter
Latest Tweet: RT @USUniwersum: https://t.co/8JFt4P9vz6 NEW @USUniwersum #InternetRzeczy #Bezpieczenstwo #Zagrożenia #IoT #ioTsecurity #warszawa #poniedz…
49 people follow USUniwersum
Twitter Pic Guardso_ Twitter Pic MGSystem Twitter Pic Greg_von Twitter Pic Hooperlo Twitter Pic architek Twitter Pic SEKA_SA Twitter Pic 07903877 Twitter Pic createww